Niemal każda firma bukmacherska oferuje różnego rodzaju promocje dla stałych klientów i bonusy dla nowych klientów – trudno się dziwić, bo w końcu na obecną chwilę w Polsce działa aż dziewięciu bukmacherów, więc jest w czym wybierać.

Bukmacherzy chcąc utrzymać przy sobie obecnych graczy, muszą stale oferować konkurencyjne kursy i szereg promocji czy konkursów. Kody promocyjne to główna forma bonusów, które firmy przekazują graczom.

Kody promocyjne – czym są i jak wyglądają?

Kod promocyjny to kod w formie ciągu cyfr i/ lub liczb, których wpisanie na stronę internetową w odpowiednim miejscu spowoduje określone korzyści dla gracza (o których mowa jest zwykle w regulaminie, który dołączony jest do tego kodu promocyjnego). Kody promocyjne dostępne są najczęściej na stronie głównej bukmachera lub na stronach firm, z którymi współpracuje dany bukmacher. Czasem bukmacherzy przygotowują specjalne kody promocyjne dla wybranych osób- wówczas są wysyłane na prywatne adresy e-mailowe. Praktycznie zawsze pula kodów jest ograniczona- są ważne przez pewien okres czasu lub kończą się po wykorzystaniu określonej puli.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Aby skorzystać z kodu, wystarczy najczęściej przeczytać instrukcję dołączoną do tej zniżki. Praktycznie zawsze wystarczy tylko wpisać otrzymany kod w odpowiednie miejsce po zalogowaniu do konta, a następnie zapisać lub zatwierdzić kod poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku na stronie (najczęściej przycisk „OK” lub „Zatwierdź kod”).

Kody promocyjne – gdzie szukać?

 Kody promocyjne mogą pojawiać się w różnych miejscach i z różnych okazji. Mogą pojawić się na stronie internetowej bukmachera lub w mediach społecznościowych przy okazji ważnych wydarzeń sportowych czy świąt. Czasem firmy bukmacherskie przygotowują specjalne promocje dla wybranych osób, na przykład z okazji urodzin, imienin czy w rocznicę dołączenia do serwisu. Wówczas takie zniżki są przesyłane na skrzynkę dostępną w serwisie, adres mailowy lub w postaci SMS-a na podany numer telefonu przy rejestracji.

Kody promocyjne mogą przynosić graczom różne korzyści. Bukmacherzy oferują czasem darmowe zakłady do określonej kwoty, choć najczęściej oferują zwrot pieniędzy po ewentualnej przegranej (tzw. bezpieczny zakład). Firmy bukmacherskie zachęcają czasem do gry osoby, które nie wykazują aktywności na stronie przez dłuższy czas lub po starcie większej kwoty pieniędzy (lub po przegraniu kilku zakładów).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here