Darmowy zakład to jeden z bonusów, jaki oferują bukmacherzy dla nowych graczy. Najczęściej jest przyznawany po wpłaceniu pierwszych pieniędzy na konto utworzone u bukmachera. Darmowy zakład zdecydowanie najczęściej widnieje na stronach internetowych jako „freebet”, ponieważ z języka angielskiego słowa „free” i „bet” tłumaczymy jako „darmowy zakład”. Taki rodzaj bonusu przyznaje większość bukmacherów (legalni bukmacherzy oferujący freebet to m.in.: Milenium, STS i LV BET).

Darmowe bonusy – freebety

Freebet otrzymujemy w postaci pewnej kwoty doliczonej do konta i którą możemy tylko przeznaczyć na postawienie jednego zakładu. Nic wówczas nie ryzykujemy, ponieważ nawet w razie przegranej, nie tracimy własnych pieniędzy. Jeśli zaś chcemy ten bonus wypłacić, musimy mieć trochę więcej szczęścia i spełnić kilka warunków określonych w regulaminie. Jeżeli jesteś początkującym graczem pamiętaj, że nie liczy się tylko freebet, ale też oferta firmy bukmacherskiej, dlatego dowiedz się również (czytając nasze inne artykuły) jaki bukmacher przez Internet jest najlepszy i u kogo warto grać.

Często jednokrotny obrót bonusem nie wystarcza- tzn. nawet jeśli postawiony zakład będzie wygrany, nie jest możliwe wypłacenie tych pieniędzy, ponieważ by to zrobić, musimy postawić kolejne kupony na tą samą kwotę (jeśli konieczny jest trzykrotny obrót bonusem, musimy postawić kupon na wskazaną kwotę, po wygranej postawić kolejny zakład o tej samej kwocie, a po kolejnej wygranej postawić jeszcze jeden kupon z taką kwotą i wówczas możemy wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe).

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Typy bukmacherskie w legalnych zakładach

Najczęściej omówione wcześniej kupony muszą mieć też odpowiedni kurs- w regulaminie zawsze określony jest kurs minimalny, które muszą posiadać te wszystkie kupony (jeśli więc potrzebny jest trzykrotny obrót z kursem minimalnym równym 2,00, to konieczne jest, by wszystkie trzy kupony miały właśnie kurs nie mniejszy niż 2,00). Należy także pamiętać, że w przypadku gry z darmowym zakładem, ewentualna wygrana jest zawsze pomniejszona o stawkę, którą graliśmy.

Przykładowo, bukmacher oferuje nam freebet 30 zł za rejestrację i wpłacenie pierwszego depozytu nie mniejszego niż 100 zł, a zgodnie z regulaminem potrzebny jest czterokrotny obrót z kursem 1,4. To oznacza, że gdy wpłacimy na utworzone u bukmachera konto do gry kwotę minimalną 100,00 zł, otrzymamy dodatkowo na konto 30,00 zł i będziemy je mogli przeznaczyć wyłącznie na grę- wówczas jeśli chcemy wykorzystać w całości bonus, musimy postawić zakład o kursie większym lub równym 1,40. Po ewentualnej wygranej musimy zrobić to samo jeszcze trzy razy i jeśli szczęście za każdym razem nam dopisze, po czterech wygranych będziemy mogli wypłacić na swoje konto bonus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here