Typy bukmacherskie to nic innego jak wydarzenia, które obstawiamy. Większość graczy nagminnie poszukuje tzw. pewniaków, które pozwolą wygrać pewną sumę pieniędzy.

Chociaż pojęcie pewniaków jest pojęciem względnym, ponieważ jak powszechnie wiadomo w sporcie może wydarzyć się wszystko, to istnieją sposoby na faktyczne typowanie tzw. pewniaków.

Na rynku zakładów bukmacherskich możemy znaleźć niezliczoną ilość możliwości, wśród których można znaleźć wiele wielce prawdopodobnych wydarzeń, które można określić mianem pewniaka.

Jak szukać pewniaków?

Podstawą gry w zakładach bukmacherskich jest nie tylko szczęście i intuicja, ale przede wszystkim dogłębna analiza pod kątem danego wydarzenia, które chcemy obstawić. W dobie internetu gracze mają wprost nieograniczony dostęp do statystyk sięgających najbardziej zamierzchłych czasów.

Nie da się ukryć, że np. piłka nożna charakteryzuje się sporą schematycznością, stąd np. bardzo dobrym sposobem jest wyszukiwanie spotkań pomiędzy drużynami, w których regularnie obie drużyny zdobywały bramki w meczu.

Taka tendencja jest dość popularna i powtarzalna, więc wyszukiwanie spotkań, w których obie drużyny strzelą gola w regulaminowym czasie gry jest dobrym sposobem na trafienie na tzw. pewniak. Nie zmienia to jednak faktu, że statystyka to tylko i wyłącznie przeszłość i do całego rozrachunku należy uwzględnić formę danej drużyny oraz sytuację w tabeli.

Krótko mówiąc – pewniaków nie ma, ale są pewne wydarzenia łatwe do przewidzenia, a tym samym dają możliwość łatwego przemnożenia majątku.

Graj w zakładach bukmacherskich Totolotek
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Gdzie szukać typów bukmacherskich?

 Dla osób, które chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich, aczkolwiek brakuje im pewności względem swoich typów powstało wiele stron, na których osoby wtajemniczone (tzw. typerzy) zamieszczają swoje propozycję wydarzeń.

Nie da się ukryć, że porównanie typów skutecznych typerów to często dobra droga do łatwego wygrania pieniędzy. Nie da się jednak ukryć, że wśród tysięcy typerów zdarzają się również tacy, którzy najzwyczajniej wprowadzają w błąd, bądź typują nadzwyczaj słabo. W tym celu warto poświęcić trochę czasu i uwagi, aby znaleźć na prawdę skutecznego typera, dzięki któremu pomnożymy nasz majątek.

Na dzień dzisiejszy istnieje niesamowita ilość typerów oferujących codzienne typy, jednak wymagają oni opłaty miesięcznego abonamentu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here