Na rynku zakładów bukmacherskich istnieje sporo firm, które kuszą potencjalnych klientów różnorodnymi promocjami w postaci bonusów. Nie da się ukryć, że bonusy oferowane przez bukmacherów to często główny powód, dla którego gracz rozpoczyna swoją przygodę z zakładami wzajemnymi. Istnieje kilka standardowych bonusów bukmacherskich, na które możemy natrafić u większości wiodących usługodawców z zakresu zakładów wzajemnych.

Bonus od depozytu

Bonus na start to zdecydowanie najbardziej lukratywna opcja dla nowych klientów. Bukmacherzy dają z reguły kilka możliwości promocji na start. Do najpopularniejszej i wszechobecnej należy tzw. bonus od depozytu. Bonus od depozytu to nic innego, jak pomnożenie sumy pierwszego depozytu wedle zasad określonych w regulaminie oferty bonusowej. Z reguły bukmacher oferujący bonus od depozytu po prostu podwaja nasz pierwszy depozyt, przy czym środki otrzymane w ramach bonusu są środkami bonusowymi. Środki bonusowe muszą zostać poddane obrotowi wskazanemu w regulaminie oferty promocyjnej, a współczynnik obrotu jest uwarunkowany indywidualnie u każdego bukmachera.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to bardzo ciekawa opcja dla nowych graczy. Mówiąc krótko i zwięźle bukmacher dający możliwość postawienia zakładu bez ryzyka gwarantuje nam, że środki stanowiące stawkę zakładu objętego promocją zostaną zwrócone na konto gracze w razie przegranej. Warto uwzględnić fakt, że bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka opiewa nieraz na kilkaset złotych, więc pozwala podjąć próbę wygrania niemałej sumy pieniędzy.

Freebet – darmowy zakład

Freebet to bardzo lubiana opcja oferowana w ramach promocji od bukmacherów. Polega on na możliwości postawienia zakładu w pełni za darmo – za środki wirtualne podarowane od bukmachera. Niestety dla graczy, podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu wygrana suma musi zostać poddana obrotowi wskazanemu w regulaminie oferty promocyjnej.

Bonusy cykliczne dla stałych graczy

Większość bukmacherów ceni sobie stałych klientów. W tym celu regularnie rozdaje różnorodne bonusy dla stałych graczy, które opiewają na jeden z trzech typów wskazanych wyżej. Zdecydowanie najczęstszym bonusem jest bonus od depozytu – szczególnie w przypadku wzniosłych wydarzeń sportowych jak np. Mundial, Igrzyska Olimpijskie, czy wielkoszlemowe turnieje tenisowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here